fbpx

Yogi & Yogini vasest tops 250ml

14.90 

Laos

Toote spetsifikatsioonid
Materjal: Vask
Suurus: 250ml

Laos

Tootekood: YN86 Kategooria:

Kirjeldus

Yogi & Yogini vasetops on spetsiaalselt välja töötatud nii, et selles säiliksid kõik vase eelised.

Rõõm puhta vee joomisest
Sobib ainult vee jaoks.
Ei sobi piima, tsitruseliste ja happeliste vedelike hoiustamiseks.
Indias on vasest (tambast) valmistatud anumaid kasutatud üle 2000 aasta. Iidne meditsiin Ayurveda soovitab iga päev juua vasest anumatesse salvestatud vett immuunsüsteemi tugevdamiseks ja kõigi kolme dosha – vata, kapha ja pitta – tasakaalustamiseks. Ajurveeda praktikud nimetavad vaskanumatesse salvestatud vett Tamra Jaliks. Vaskvee joomine on Ayurvedast võetud rituaal, mida Indias on praktiseeritud sadu aastaid. Protseduur on tuntud kui Tamara-jal. Traditsiooniliselt hoitakse vett vasest anumas üleöö ja siis hommikul tuleb juua esimese asjana tühjale kõhule. Mida kauem hoiate vett oma vaseanumas, seda tugevam on vase maitse. Kõige traditsioonilisemas mõttes on parim viis Tamara-jal rituaali teostamiseks järgmine:

*Täitke vaseanum öösel vahetult enne magamaminekut.
*Jooge hommikul tühja kõhuga klaasitäis vett.
*Püüdke enne joomist vett mitte väga segada ega raputada.
*Oodake enne söömist või muu joomist vähemalt 30 minutit.

Vask on looduslik ja tõhus antioksüdant, mis parandab immuunsussüsteemi, tõstab energiataset, hoiab naha noorena ja tervena, aitab aeglustada vananemist ning vähendada peeneid jooni, kortse ja naha laike. Vask aitab parandada ainevahetust, kiirendada haavade paranemist, toetada üldist head tervist, kaitsta nakkuste eest. See reguleerib ka kilpnäärme tööd, aitab raual paremini imenduda, kõrvaldab toksiine ja vabu radikaale (aitab võidelda vähi vastu). Vasel on omadused, mis aitavad hävitada kahjulikke baktereid ja vähendavad mao põletikku, leevendades haavandeid, happesust, gaase, seedehäireid ja infektsioone. Vask aitab reguleerida maksa ja neerude tööd, lisaks selle pidev kasutamine aitab vähendada halba kolesterooli ja suurendada head kolesterooli.

Lisaks on see ka üks vanimaid teadaolevaid antibakteriaalseid ja viirusevastaseid elemente. Seega kui hoiate vett pikka aega vasest anumas, hakkab vesi imama väga väikest kogust vaske, mis ioniseerib vett ning hakkab muutuma aluselisemaks ja tappes baktereid! Mis kõige parem, see on ohutu ega mõjuta maitset!

* Ärge hoidke vasetopsi külmkapis, alati on kõige parem juua vett toatemperatuuril. Parim aeg vaseanumis hoitava vee joomiseks on hommikul tühja kõhuga. Ärge tehke seda rohkem kui 2x päevas, hommikul ja õhtul on enam kui piisav, et anda vajalik kogus vaske oma kehale.

* Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) soovitab mitte rohkem kui 0,47 mg vaske tassi (2 mg liitri) vee kohta. See tagab, et vastuvõetavat ülemist tarbimistaset 10 mg päevas ei ületata (11).

Puhastus- ja hooldusjuhised
Ärge peske vaseanumat nõudepesumasinas
Ärge hoidke otsese päikesevalguse käes
Sära saamiseks kasutage sidrunikiile või vaselakki
Puhastage loodusliku nõudepesuvahendiga, pehme käsna ja toatemperatuuri veega

*Veenduge, et puhastate vaseanumit iga kolme kuu tagant: kasutage anumat 3 kuud ja tehke siis umbes 1 kuu pikkune paus. Sel ajal peske ja puhastage anumat ning laske sellel loomulikult kuivada.

NB! Oksüdeerumise tagajärjel muutub vaseanum. Samuti on vasele loomupärane „plekkide“ tekkimine. See on vasele tavaline loomupärane omadus ega anna negatiivset mõju joogiveele.

Yogi & Yogini Naturals kaubamärk turustab tooteid, mis on toodetud keskkonnast hoolides. Inimestele, kes armastavad häid loodustooteid ja soovivad aidata kaasa omaenda heaolule ning ka meie planeedi heaolule.

Title

Go to Top