fbpx

Keelepuhastaja vasest

7.90 

Laost otsas

Toote spetsifikatsioonid:
Materjal: Vask

Laost otsas

Tootekood: YN21 Kategooria:

Kirjeldus

Igapäevane keelepuhastus on idamaades väljakujunenud tava ning see on meie suuhügieeni oluline osa. See keelepuhastusvahend on valmistatud Indias traditsioonilisest vasematerjalist. See puhastusvahend on vastupidav ning hõlpsaks kasutamiseks hoidke seda kahe käega. Keele kraapimine nõuab tavaliselt vaid kolme tõmmet: keskmist ja mõlemat külge, liikudes keele tagaosast ettepoole. Pese mustus oma puhastusvahendilt maha ja kraabi keskosa uuesti õrnalt. Kui ribale enam ei jää mustust, olete keele puhastamise lõpetanud. Protsessi pole vaja lõputult korrata! Loputage suud korralikult puhta vee või mõne looduslikult valmistatud suuvee abil. Soovitatav teha nii hommikuti kui ka õhtuti. Kui tunnete suuõõnes ebamugavustunnet, näiteks kuivust või halba maitset, aitab keele puhastamine ka keskpäeval. Keele puhastamine on hea tava ka siis, kui teil on stress (keelekate kipub stressi ajal suurenema).

Meie keelele moodustub pidevalt katt, mis koosneb surnud rakkudest, toidujäänustest ja sadadest tuhandetest elusatest ja surnud bakteritest koos kemikaalidega. Keele puhastamata jättes muutub see kate paksuks ja on ühtlasi peamise halva hingeõhu põhjuseks. Lisaks kui maitsemeeled on kaetud mustuse ja kemikaalidega, mõjutab see meie maitsemeelt. Paljud magavad ka suu lahti, mille tagajärjeks on hommikul halb maitse suus ja suukuivus.

* Vasele võivad tekkida ajajooksul „plekid,“ mis on vasele tavaline loomupärane omadus ega anna mingit negatiivset mõju.

Title

Go to Top