fbpx

Tulsi Original tee 100g

15.90 

Laost otsas

Nimi: Tulsi, Püha basiilik (Ocimun sanctum) või Tulasi, sanskriti keelest “Ema meditsiin”.
Päritolukoht: Põhja-India.
Koostis: Tulsi originaallehed 100g, mis koosneb 33% Rama Tulsist + 33% Vana Tulsist + 33% Krisna Tulsist.

Laost otsas

Tootekood: YN126 Kategooria:

Kirjeldus

Tulsi pakub kehale palju kasu. See sisaldab sadu organismile kasulikke koostisosi, mis toimivad üksteisega sünergias ning millel on antioksüdantsed, antibakteriaalsed, viirusevastased, immunostimuleerivad ja stressivastased omadused. Kõik need mõjud suurendavad loomulikku kaitset mitmesuguste mikroobide ja häirete vastu.

Tulsi kasu tervisele

Värsked teadusuuringud näivad kinnitavat andmeid traditsiooniliselt tuntud Ayurveda meditsiinist, et Tulsi, on väga rikas antioksüdantide ja muude toitainete poolest ning selle tarbimine aitab:
vähendada stressi;
leevendada põletikulisi protsesse;
väljutada toksiine;
soodustada puhastusprotsesse;
ennetada maohaavandeid;
kaitsa kiirguse eest;
alandada palavikku soodustada seedimist.

Lisaks tulsi on suurepärane tervise toetaja ja südametegevuse korrigeerija, veenides, maksas ja kopsudes. See on ka hea vererõhku reguleerija, mis aitab kontrolli all hoida veresuhkru.

Lisainfo: Tulsi Original 100g Foglias taimed on orgaanilised, järgitakse kogu tootmisahelat seemnetest kuni kuumsuletud pakkimiseni, et kaitsta võimaliku saastumist ning tuua sinuni see sama värskel kujul kui just alles korjatud.

Vana Veda retsept “Original” seisneb kolme kõige leivinuma Tulsi sordi võrdsetes osades segamises: roheliste lehtedega Rama Tulsi (Ocimun sanctum), lillakasroheliste lehtedega Krishna Tulsi (Ocimun sanctum) ja väga lõhnavate roheliste lehtedega Vana Tulsi (Ocimun gratissimum). Top of Form Tulsi Fiore D’Oriente tarbimise nähtavad eelised pärast esimeste tasside joomist on tunda lõdvestustunnet ja energiat.

Title

Go to Top