fbpx

Miks on Online programmide praktiseerimine hea?

Miks on Online programmide praktiseerimine hea?

Online joogakavad on parim võimalus astuda esimene samm joogamaailma. Need on sobilikud erineva tasemega joogahuvilistele ning mõeldud kõigile, kes soovivad tuua enda igapäeva rohkem rahu ja tasakaalu. Kui sa ei ole varem online kavasid praktiseerinud, siis allpool toon välja peamised põhjused, kui palju need sinu igapäevaelu toetavad.
1. See on aeg iseendale – sellel hetkel saad suunata kohalolu ja kogu tähelepanu ainult enda vajadustele, kehale ja hingele. Leia endale see aeg ja lülita ennast välja kõikidest muudest.
2. Online joogaprogrammid toetavad sinu kiiret ajagraafikut. Kui sul on raske leida aega joogastuudiosse tulemiseks, siis kodus või kontoris on kuni 30-minutiliste joogakavade jaoks lihtsam aega võtta. Lisaks saad näiteks õhtuti enne magamaminekut praktiseerida jooga nidrasid, mis aitavad lõõgastuda ja paremini uinuda.
3. Kodus saad uusi joogaasendeid praktiseerida ilma, et eksimuse korral keegi sind hindaks. Saad eksperimenteerida ja naerda kõva häälega endale hinnaguid andmata, juhul kui mingisugused asendid kohe välja ei tule.
4. Kui sa ei tunne ennast enda kehas kindlana ning sul on ettekujutus, et joogas on vaja suurepärast painduvust ja teisi häid kehalisi võimeid, siis pea meeles, et selline eelarvamus on vale. Online joogakavad sobivad iga tasemega joogahuvilisele, läbi jooga õpid enda keha paremini kuulama, endale mitte liiga tegema ja end teistega mitte võrdlema.
5. Üldjuhul on millegi uue alustamine lihtsam endale turvalises ja usaldusväärses ruumis, mille oled ise loonud.
6. Yoga Namaste online joogaprogrammid sisaldavad üle 70 erineva joogakava, millele saad ligipääsu ja mida saad praktiseerida sinu jaoks parimal hetkel päevas. Kõige mõnusam on see, et saad need kõikjale kaasa võtta ja sobitada need enda päeva nii kodus, kontoris kui ka puhkusel olles.
7. Üks hea põhjus veel online programmide praktiseerimiseks – need on palju soodsamad, kui grupitunnid.
Loodan, et said piisava ülevaate, kui palju online programmid sinu igapäeva toetavad. Need vähendavad sinu ärevust ja muremõtteid ning rahustavad sinu keha täielikult, mille tulemusena saab sinu keha tervenema hakata. Online programmide kohta saad lähemalt uurida Yoga Namaste kodulehel: https://bit.ly/YNOnlineProgrammid
Namaste! 🙏🏻

Vali järgmine blogipostitus, mida lugeda:

2023-03-08T10:56:02+02:00

Title

Go to Top