fbpx

Suur tšakraküünal eeterlike õlidega

16.99 

Laos

Toote spetsifikatsioonid:

Toote kaal: 790 g
Põlemisaeg: 100 tundi

Laos

Tootekood: YN97 Kategooria:

Kirjeldus

Steariini lõhnaga tšakraküünal taaskasutatud klaasis Lõhnab eeterlike õlidega: kuslapuu ja seeder Õiglase kaubanduse (WFTO) sertifikaat. 100% taimne palmivaha säästvast põllumajandusest. Põlemisaeg: 100 tundi Toote kogu kaal grammides: 790g Ei tekita suitsu, stabiilse leegiga, puuvillane taht

Saadaval keskkonnasõbralikus kinkekarbis korgialusega

Küünla süütamine Paljudes meie maailma traditsioonides tähendab küünla süütamine püha tegu, mis on kõik seotud tänulikkusega. On lihtne luua kerget tänulikkuse rituaali, lihtsa küünla süütamisega, kas siis oma päeva alustades või lõpetades ning pöörates tähelepanu kõigele sellele, mille eest oled südamest tänulik. Aitäh.

Indoneesiast pärit käsitöö ja õiglane kaubandus Need steariini (palmiõli) küünlad on Indoneesias käsitsi valmistatud ja toodetud säästvatest ressurssidest. Küünlaid toodetakse käsitsi, pakkudes sel viisil garanteeritud ametit võimalikult paljudele inimestele. 80 protsenti töötajatest on naised. Ettevõttel on WFTO sertifikaat.

Tähelepanu! Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Ärge jätke põlevat küünalt järelevalveta. Asetage küünal kuumakindlale pinnale.

Title

Go to Top