fbpx

Aroomikomplekt: viirukidifuuser + 7 chakra viirukitabletid

11.90 

Laos

Toote spetsifikatsioonid
Materjal: Raud, Vask

Laos

Tootekood: YN53 Kategooria:

Kirjeldus

Aroomi-difuuseri komplekt, mis koosneb viirukidifuuserist, 14 viirukitabletist, teeküünlatassist ja korgialusest, mis tagab ohutuma kasutamise. Suurepärane kingiidee lähedasele.

Viirukitableti aroomid aurustuvad järk-järgult nõnda lõhna hajutades. Suitsu, tuhka ega mürgiseid aineid selle tagajärjel ei teki. Järele jääb kuivanud puru, mille saab orgaaniliste jäätmetega ära visata.

7 tšakra Aroomi-difuuseri komplekt sisaldab 14 viirukitabletti, 2tk iga tšakra kohta:
1e tšakra: Muladhara – juurtšakra
2e tšakra: Swadhistana – sakraaltšakra
3e tšakra: Manipura – päikesepõimikutšakra
4e tšakra: Anahata – südametšakra
5e tšakra: Vishudda – kurgutšakra
6e tšakra: Ajna – kolmanda silma tšakra
7e tšakra: Sahasrara – kroontšakra

Kuidas kasutada toodet?
Eksootiline viiruki-difuuser on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et saavutada mõnus aroom läbi järk-järgulise viirukitableti suitsemise. Selleks peab olema aroomi-difuuseris piisav temperatuur ning muud seadmed selleks ei sobi!
– Süüdake küünal ja asetage see difuuserisse.
– Asetage viirukitablet vaskplaadile.
– Laske küünlal 45–60 min põleda. Difuuser on kuum, ärge puudutage seda!
– Puhuge küünal ja laske kõigel jahtuda.
– Viirukitablet muutub peale kasutamist sügavmustaks ja kõvaks, see ei sula.
– Visake kasutatud viirukitablet biolagunevate jäätmetega minema.

Koostisosad
Iga viirukitablet on rikastatud erinevate looduslike koostisosadega, sealhulgas aromaatse puidu, eksootiliste lillede, looduslike puukoorte, puude ja erinevate puu ekstraktidega, vaikude, lehtede ja lilledega. Viirukitablettide tootmisel kasutatavad lõhnaõlid vastavad 100% IFRA nõuetele.
Tuhavaba | minimaalne suits | mittetoksiline | suurepärane aroom
Aroomiauru ajalugu
Lõhnaainet viirukitablettidele toodab India pereettevõte. Üle 5 põlvkonna valmistab see perekond viirukeid ja erinevaid parfümeeriatooteid oma salajase perekonna retsepti järgi. Nad ühendavad vanaaegse käsitööna valminud viiruki kunsti mitmesuguste kaasaegsete lõhnadega.
India on paljude vürtside ja viirukvaikude kodumaa ning just seal on viirukitegemisel olnud pikk ajalugu. India on koduks ka Ayurveda traditsioonidele, kus on saadud üksikasjalikud teadmised taimede, ürtide ja lillede raviomaduste kohta. Vürtsikaubanduse koosmõju ajurveeda põhimõtetega lõi paljude kaunite viirukivormide väljatöötamise.

Title

Go to Top