fbpx

Palo Santo viirukipulk 1tk

2.50 

Laos

Toote spetsifikatsioonid
Suurus cm: ± 10 cm
Materjal: Puit

Laos

Tootekood: YN22 Kategooria:

Kirjeldus

Palo Santo puud on nimetatud maagiliseks, müstiliseks, haruldaseks, ainulaadseks ja pühaks. Seda lõhnavat puitu hinnatakse šamaanide ja ravitsejate seas väga kõrgelt ning seda on kasutatud tuhandete aastate jooksul erinevates pühades rituaalides. Seda kasutatakse ka oma keha, kodu, esemete jms vajaminevate kohtade puhastamiseks ja kaitsmiseks. Aitab vabaneda halvast energiast enda ümber tuues sinuni head õnne, rahulolu. Palo Santo aitab maandada, toob positiivset energiat, muudab su rahulikumaks ning lisaks aitab ka aktiveerida külluseenergiaid.

Keskkonnasõbralik
Seda toodet korjatakse 100% säästvalt, kahjustamata elusaid puid. Need tooted on saadud looduslikult langenud puudest Peruu metsades. Sertifitseeritud Peruu riikliku metsateenistuse ja metslooma (SERFOR) poolt.

Kasutamine
Süüta viirukipulk, lastes mõni sekund põleda enne leegi ära puhumist. Lase sellel hõõguda ja puhu suitsu üle oma keha või esemete, mida soovite puhastada, sealhulgas ka kogu oma tuba, kodu või auto. Kodu puhastades liigu läbi kõik nurgad ja peatu hetkeks nurkades (nurkadesse koguneb tavaliselt kõige rohkem energiat). Hea on puhastust teha kahaneva kuu ajal, liikudes päripäeva suunas ja läbides kõik kodu nurgad.

Palo Santol on kerge, magus lõhn, mis sarnaneb viiruki ja Neroli lõhnaga. Enamik inimesi tunneb kasulikke puhastavat toimet kohe, isegi kui nad pole tavaliselt energia suhtes tundlikud.

Tähelepanu: hoidke viiruki põletamist lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas ning ärge jätke kunagi järelevalveta.

*Tegemist on 1 Palo Santo pulgaga, mille tükihind on 2.50€

 

Title

Go to Top