fbpx

Holy Lama Naturals seep: Roosiga 100g

5.50 

Laos

Toote spetsifikatsioonid:

Kaal: 100g
Pakendatud pappkarpi

Laos

Tootekood: YN156 Kategooria:

Kirjeldus

Püha Lama naturaalne roosiseep geraniumi ja kaneeliga on meeliülendav ning rahustav looduslik seep. Luksuslikud, looduslikud käsitsi valmistatud ajurveda seebid on populaarsed oma pikaajalise aroomi poolest. Kõik seebid on valmistatud kookosõlidest, kuhu on lisatud ainulaadsete eeterlike õlide segud, mis äratavad sinu meeled!

Püha Laama tooted on valmistatud peamiselt looduslikest koostisosadest, vältides karmide kemikaalide või sünteetiliste ainete kasutamist. Võimaluse korral kasutatakse pakendamiseks jätkusuutlikke materjale. Tootmise käigus tekib vähem kui 1% raiskamist ja kõiki jäätmeid kasutatakse kütusena või veiste söödana, seega on süsinikujalajälg erakordselt madal! Tootmiseks kasutatavad toorained pärinevad peamiselt Keralas ja ülejäänud India kohalikelt põllumajandustootjatelt, tuginedes enam kui seitsme aastakümne jooksul kindlatele suhetele põllumeestega. Ettevõte töötab krediidi keelustamise põhimõttel, mis tähendab, et kõigile põllumajandustootjatele ja toorainetarnijatele makstakse kohe palka. Tehas maksab töötajatele õiglast palka ja põllumeestele õiglasi hindu.

Koostisosad:

INCI: Cocos Nucifera õli, Aqua, naatriumhüdroksiid, parfüüm, Pelargonium Graveolensi leheõli, Vetiveria Zizanioides juureõli, Cinnamomum Zeylanicum leheõli, Cananga Odorata lilleõli, Cedrus Leodara puiduõli, Eugenia Cail, Ogerophyllusafool, O l, Linalool, bensüülbensoaat, eugenool.

 

Title

Go to Top