fbpx

Holy Lama Naturals seep: Vihmametsa Vetiver 100g

5.50 

Laos

Toote spetsifikatsioonid:
Kaal grammides: 100g
Pakendatud pappkarpi

Laos

Tootekood: YN25 Kategooria:

Kirjeldus

Holy Lama Naturals joogiseep: Vihmametsa Vetiver

Holy Lama Naturals luksuslikud, looduslikud, käsitsi valmistatud Ayurveda seebid on populaarsed oma kauakestva aroomi poolest. Holy Lama Naturals vihmametsa seep on vetiverseep, mis annab loomuliku jahutava efekti. Sellised koostisosad nagu vetiver, Hydnocarpus wightiana kasutatakse Ayurveda meditsiinis laialdaselt.

Püha Laama tooted on valmistatud peamiselt looduslikest koostisosadest, vältides karmide kemikaalide või sünteetiliste ainete kasutamist. Võimaluse korral kasutame pakendamiseks jätkusuutlikke materjale. Tootmise käigus tekib vähem kui 1% raiskamist ja kõiki jäätmeid kasutatakse kütusena või veiste söödana, seega on süsinikujalajälg erakordselt madal! Tootmiseks kasutatavad toorained pärinevad peamiselt Keralas ja ülejäänud India kohalikelt põllumajandustootjatelt, tuginedes enam kui seitsme aastakümne jooksul kindlatele suhetele põllumeestega. Ettevõte töötab krediidi keelustamise põhimõttel, mis tähendab, et kõigile põllumajandustootjatele ja toorainetarnijatele makstakse kohe palka. Tehas maksab töötajatele õiglast palka ja põllumeestele õiglasi hindu.

Koostisosad

INCI: Sodium cocoate, Hydnocarpus whitiana oil, Ricinus communis seed oil, Vetiveria zizanoides root oil, Curcuma longa Root oil, Cedrus deodara wood oil, Pogostemon cablin leaf oil, Cyperuss rotundus root oil, Acorus calamus rhizome oil, Limonene.

Title

Go to Top