fbpx

Holy Lama Naturals seep: Kurkumiga 100g

5.50 

Laost otsas

Toote spetsifikatsioonid
Kaal: 100g
Pakendatud pappkarpi

Laost otsas

Tootekood: YN56 Kategooria:

Kirjeldus

Püha Lama naturaalne kurkumi seep on looduslike antibakteriaalsete omadustega seep. Luksuslikud, looduslikud käsitsi valmistatud ajurveda seebid on populaarsed oma pikaajalise aroomi poolest. Kõik seebid on valmistatud kookosõlidest, kuhu on lisatud ainulaadsete eeterlike õlide segud, mis äratavad sinu meeled!

Püha Laama tooted on valmistatud peamiselt looduslikest koostisosadest, vältides karmide kemikaalide või sünteetiliste ainete kasutamist. Võimaluse korral kasutatakse pakendamiseks jätkusuutlikke materjale. Tootmise käigus tekib vähem kui 1% raiskamist ja kõiki jäätmeid kasutatakse kütusena või veiste söödana, seega on süsinikujalajälg erakordselt madal! Tootmiseks kasutatavad toorained pärinevad peamiselt Keralas ja ülejäänud India kohalikelt põllumajandustootjatelt, tuginedes enam kui seitsme aastakümne jooksul kindlatele suhetele põllumeestega. Ettevõte töötab krediidi keelustamise põhimõttel, mis tähendab, et kõigile põllumajandustootjatele ja toorainetarnijatele makstakse kohe palka. Tehas maksab töötajatele õiglast palka ja põllumeestele õiglasi hindu.

Koostisosad
INCI: naatriumkookoaat, Hydnocarpus whitiana õli, Curcuma aromatica juureõli, Eugenia caryophyllus õli, Pelargonium graveolens õli, Vetiveria zizanoides juureõli, Citrus auranatium Amara puuviljaõli, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool, Eugenoline, Limon.

Title

Go to Top