fbpx

Holy Lama Naturals seep: Neem ja Tulsi 100g

7.00 

Laos

Toote spetsifikatsioonid:
Kaal grammides: 100g;
Pakendatud pappkarpi

Laos

Tootekood: YN24 Kategooria:

Kirjeldus

Holy Lama Naturals joogiseep: Neem & Tulsi

Holy Lama Naturals luksuslikud, looduslikud, käsitsi valmistatud Ayurveda seebid on populaarsed oma kauakestva aroomi poolest. Seep sisaldab järgenvatest Ayurveda taimedest saadud kõige paremaid ning ainulaadseimaid omadusi: Neemil on palju meditsiinilisi omadusi. Seda peetakse ayurveeda ja unani meditsiini põhikomponendiks. Tihti kasutatakse ka nahahaiguste korral. Tulsi ekstrakte kasutatakse ajurveda ravimites tavaliste külmetushaiguste, peavalude, maohäirete, põletike, südamehaiguste, mitmesuguste mürgistuste ja malaaria korral. Karpoora tulsist ekstraheeritud eeterlikku õli kasutatakse enamasti meditsiinilistel eesmärkidel ja ravimtaimede kosmeetikas ning seda kasutatakse antibakteriaalse toime tõttu laialdaselt nahapreparaatides.

Püha Laama tooted on valmistatud peamiselt looduslikest koostisosadest, vältides karmide kemikaalide või sünteetiliste ainete kasutamist. Võimaluse korral kasutatakse pakendamiseks jätkusuutlikke materjale. Tootmise käigus tekib vähem kui 1% raiskamist ja kõiki jäätmeid kasutatakse kütusena või veiste söödana, seega on süsinikujalajälg erakordselt madal! Tootmiseks kasutatavad toorained pärinevad peamiselt Keralas ja ülejäänud India kohalikelt põllumajandustootjatelt, tuginedes enam kui seitsme aastakümne jooksul kindlatele suhetele põllumeestega. Ettevõte töötab krediidi keelustamise põhimõttel, mis tähendab, et kõigile põllumajandustootjatele ja toorainetarnijatele makstakse kohe palka. Tehas maksab töötajatele õiglast palka ja põllumeestele õiglasi hindu.

Koostisosad: INCI: Sodium cocoate, Melia azadirachta seed oil, Ocimum sanctum oil, Cymbopogon martini oil, Vetiveria zizanoides root oil, Homalomena aromatica root oil, Cananga odorata flower oil, Lavendula anguistifolia oil, Pogostemon cablin leaf oil, Citrus aurantium dulcis oil, Pelargonium graveolens oil, Hydichium spicatum root oil, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl alcohol, Eugenol.

Title

Go to Top