fbpx

Valge Salvei lõhnaküünal

4.90 

Laos

Toote spetsifikatsioonid:
Lõhn: valge salvei
Põlemisaeg: ± 25 tundi
Suurus cm: 6x6x6 cm
Materjal: Rapsivaha
Kogumass gr: 266 gr

Laos

Tootekood: YN125 Kategooria:

Kirjeldus

See ökoloogiline Valge Salvei lõhnaküünal on valmistatud 100% taimsetest rapsiseemnetest, millele on lisatud parabeenivaba valge salvei lõhnaõli. Valget salveid kasutatakse aura kui ka eluruumi energia puhastamiseks. Naudi seda imelist aroomi.

Klaasi saab tühjana uuesti kasutada ning pika põlemisajaga küünla abil saate tagada palju meeldivaid tunde mõnusas õhkkonnas.

Rapsiseemne vaha

Rapsiseemne vaha on valmistatud rapsiõlist, mis ei sisalda mürgiseid koostisosi ega ole keskkonnale kahjulik. Vastupidi, rapsiseemned aitavad ja kaitsevad mulda tulevaste põllukultuuride jaoks, samal ajal kui taim toodab õli ja loomasööta. Samuti on vaha inimestele ja metsloomadele sõbralik ning selle süsinikujälg on väiksem kui näiteks sojavahal, kuna seda kasvatatakse ja töödeldakse Euroopas.

Tähelepanu!

Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Ärge jätke põlevat küünalt järelevalveta. Asetage küünal kuumakindlale pinnale. Ärge põletage küünalt korraga kauem kui 4 tundi. Iga kord, kui küünla süütate, siis lõigake taht 0,5 cm pikkuseks. Kui klaasipõhja on jäänud 1,3 cm vaha, siis lõpetage kasutamine.

Lisainfo: Saksamaalt pärit geneetiliselt muundamata rapsiseemned. Taaskasutatud ruudukujuline klaas, mida saab atmosfääri valgustusena uuesti kasutada.

Title

Go to Top