fbpx

Palo Santo lõhnaküünal

4.90 

Laos

Toote spetsifikatsioonid:
Lõhnaaine: Palo Santo 100% puhas õli
Põlemisaeg: 25 tundi
Suurus cm: 6x6x6 cm
Materjal: Vaha
Kogumass gr: 266 gr

Laos

Tootekood: YN18 Kategooria:

Kirjeldus

Palo Santo lõhnaküünal

See ökoloogiline Palo Santo lõhnaküünal on valmistatud 100% taimsetest rapsiseemnetest, millele on lisatud puhast Palo Santo õli. Palo Santo on tugeva puhastava toimega, eemaldades negatiivse energia ning andes maja ruumidele meeldiva ja lõõgastava õhkkonna.

Palo Santo puud on nimetatud maagiliseks, müstiliseks, haruldaseks,  ainulaadseks ja pühaks. See lõhnav puit on šamaanide ja ravitsejate seas olnud kõrgelt hinnatud ning Lõuna-Ameerika põlisrahvad on seda tuhandeid aastaid kasutanud pühades rituaalides. Seda kasutatakse ka puhastamiseks ning on samuti ka Euroopas väga populaarne.

Peruu traditsioonilise mustriga klaasi saab tühjana uuesti kasutada ning pika põlemisajaga küünla abil saate tagada palju meeldivaid tunde mõnusas õhkkonnas.

Rapsiseemne vaha

Rapsiseemne vaha on valmistatud rapsiõlist, mis ei sisalda mürgiseid koostisosi ega ole keskkonnale kahjulik. Vastupidi, rapsiseemned aitavad ja kaitsevad mulda tulevaste põllukultuuride jaoks, samal ajal kui taim toodab õli ja loomasööta. Samuti on vaha inimestele ja metsloomadele sõbralik ning selle süsinikujälg on väiksem kui näiteks sojavahal, kuna seda kasvatatakse ja töödeldakse Euroopas.

Tähelepanu!

Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.
Ärge jätke põlevat küünalt järelevalveta.
Asetage küünal kuumakindlale pinnale.

Lisainfo:
Saksamaalt pärit geneetiliselt muundamata rapsiseemned.
Taaskasutatud ruudukujuline klaas, mida saab atmosfääri valgustusena uuesti kasutada.

 

Title

Go to Top