fbpx

Holy Lama Naturals seep: Lavendel 100g

5.50 

Laos

Toote spetsifikatsioonid:

Kaal grammides: 100g;
Pakendatud pappkarpi

Laos

Tootekood: YN157 Kategooria:

Kirjeldus

Püha Lama looduslik lavendli seep, millesse on lisatud geranium ja ylang-ylang ergutab meeli ning hooldab keha pehmelt looduslikul viisil. Luksuslikud, looduslikud käsitsi valmistatud ajurveda seebid on populaarsed oma pikaajalise aroomi poolest. Kõik seebid on valmistatud kookosõlidest, kuhu on lisatud ainulaadsete eeterlike õlide segud, mis äratavad sinu meeled!

Püha Laama tooted on valmistatud peamiselt looduslikest koostisosadest, vältides karmide kemikaalide või sünteetiliste ainete kasutamist. Võimaluse korral kasutatakse pakendamiseks jätkusuutlikke materjale. Tootmise käigus tekib vähem kui 1% raiskamist ja kõiki jäätmeid kasutatakse kütusena või veiste söödana, seega on süsinikujalajälg erakordselt madal! Tootmiseks kasutatavad toorained pärinevad peamiselt Keralas ja ülejäänud India kohalikelt põllumajandustootjatelt, tuginedes enam kui seitsme aastakümne jooksul kindlatele suhetele põllumeestega. Ettevõte töötab krediidi keelustamise põhimõttel, mis tähendab, et kõigile põllumajandustootjatele ja toorainetarnijatele makstakse kohe palka. Tehas maksab töötajatele õiglast palka ja põllumeestele õiglasi hindu.

Koostisosad:

INCI: Cocos nucifera õli, Aqua, naatriumhüdroksiid, Lavandula Angustifolia õli, parfüüm, Pelargonium Graveolensi leheõli, Cananga Odorata lilleõli, Boswellia Serrata õli, Jasminum Officinale lilleõli, Rosa Centifolia lilleõli, Linalool, Tsitronellool, geraniool.

Title

Go to Top