fbpx

Himaalaja soolaseep ja massaažikivi

4.90 

Laost otsas

Toote spetsifikatsioonid:
Toormaterjal: Himaalaja sool
Suurus: ± 9×5,5x2cm
Kaal: 200g–250g

Laost otsas

Tootekood: YN117 Kategooria:

Kirjeldus

Himaalaja sool on rikas mineraalide poolest, sisaldades enam kui 84 ​​mineraali ja mikroelemente nagu kaltsium, magneesium, kaalium, vask ja raud, mis on kasulikud nii kehale kui nahale. Himaalaja soolakivid on väga populaarsed, kuna neid saab mitmekülgselt kasutada nii nahahoolduses, deodorandina kui ka massaažiks.

Nahahoolduses

Himaalaja sool sisaldab nii naatriumkloriidi kui ka kõikvõimalikke olulisi mineraale ja mikroelemente, millel on vererõhku alandav toime, elujõudu andev, desinfitseeriv ja antibakteriaalne. Sobib nahaprobleemide, nagu ekseemi ja akne.

Kasutamine: tehke soolakristallkivi vee all märjaks nagu seebitüki ja hõõruge sellega kogu keha. Loputage keha veega üle või jätke sool nahale kuni järgmise päevani ning seejärel loputage. Mõne aja pärast laguneb soolakivi laiali, kuid neid lagunenud osakesi saab kasutada jalavanniks.

Deodorandina

Antibakteriaalne toime teeb Himaalaja soola väga sobivaks deodorandikiviks. Sool jätab kaitsekihi, mis aitab vältida ebameeldiva lõhna tekkimisel. Väga hea, looduslik, kemikaalivaba alternatiiv kaubanduslikele deodorantidele.

Kasutamine: tehke soolakivi märjaks ja hõõruge sellega kergelt kaenlaaluseid, nii nagu teeksite seda iga teise deodorandipulgaga.

Massaažikivina

Massaaž soolakristalli massaažikiviga parandab naha, lihaste ja sidekudede vereringet. Sellel on lõõgastav ja detoksifitseeriv toime, mis puhastab nahka ja muudab selle pehmeks.

Kasutamine: Soojendage massaažikivi mikrolaineahjus (700 W juures ca 30-45 sek), masseerige suuremaid kehapiirkondi massaažikivi lamedate otstega ja väiksemaid kehapiirkondi ümarate otstega.

Title

Go to Top