fbpx

Holy Lama näomask: Vetiver ja Galangal 20g

2.90 

Laos

Toote spetsifikatsioonid
Kaal: 20g

Laos

Tootekood: YN77 Kategooria:

Kirjeldus

Holy Lama Naturals näomask koos Vetiveri ja Galangaliga (metsik kurkum) hellitab teid tõeliselt ning toidab ja puhastab teie nägu põhjalikult. Seda näomaski saate teha nii tihti kui soovite. Kuiva naha korral segage vee asemel piimaga ning rasusele nahale lisage Holy Lama Naturals’i roosivett.

Kuidas kasutada?
Kandke paks taimsegu ühtlaselt näole (välja arvatud silmakontuur ja huuled) ja jätke see 15 – 20 minutiks peale (või kuni segu on kuivanud). Seejärel loputage nägu sooja veega ja kuivatage vatipadjaga ning vaadake kuidas teie nägu särab!

Pane tähele: Toode sisaldab metsikut kurkumit, mis annab jumele kerget, kollakat tooni. Näo kuivatamisel kasutada kätepaberit või vatipadjakesi, kuna näo kuivatamisel annab värvi.

Koostisosad
INCI: Vetiveria zizanoides juurepulber, Cyperuss rotundus juurepulber, Kaempferia galanga juurõli, Curcuma Aromatica juurepulber, Vetiveria Zizanoides juureõli, Citrus Aurantium Dulcis õli, Rosa Centifolia lilleõli, Citral, Limonene, Eugenol, Citronellol, Geraniol.

Püha Laama tooted on valmistatud peamiselt looduslikest koostisosadest, vältides karmide kemikaalide või sünteetiliste ainete kasutamist. Võimaluse korral kasutatakse pakendamiseks jätkusuutlikke materjale. Tootmise käigus tekib vähem kui 1% raiskamist ja kõiki jäätmeid kasutatakse kütusena või veiste söödana, seega on süsinikujalajälg erakordselt madal! Tootmiseks kasutatavad toorained pärinevad peamiselt Keralas ja ülejäänud India kohalikelt põllumajandustootjatelt, tuginedes enam kui seitsme aastakümne jooksul kindlatele suhetele põllumeestega. Ettevõte töötab krediidi keelustamise põhimõttel, mis tähendab, et kõigile põllumajandustootjatele ja toorainetarnijatele makstakse kohe palka. Tehas maksab töötajatele õiglast palka ja põllumeestele õiglasi hindu.

Title

Go to Top