fbpx

Holy Lama naturaalne deodorant 50ml

5.90 

Laos

Toote spetsifikatsioonid
Suurus: 50ml
100% looduslike koostisosadega deodorant, mis sobib kõikidele nahatüüpidele
Ei sisalda sulfaate ega parabeene
Toodet ei ole loomade peal testitud

Laos

Tootekood: YN71 Kategooria:

Kirjeldus

Püha Lama Naturals deodorant hoiab sind kogu päeva värskena. Selle peamine koostisosa on kaaliumalumiin – looduslik antiseptiline mineraal, mida kasutatakse lõhna tekitavate bakterite kasvu pärssimiseks. Kuna nahk ei ima seda mineraali, siis on see palju tervislikum ja puhtam valik võrreldes teiste toodetega. Puhtast vanillist, ylang ylangist, petitgrainist ja rosmariinist koosnev segu jätab keha värskeks ja muudab sind enesekindlamaks.

Koostisosad (INCI):
Aqua, Aloe Vera mahl, Glütserüülmonostearaat, Vanilje ekstrakti, Ylang Ylangi õli, Petitgraini õli, Rosmariiniõli, Teepuuõli, Nõiapähkliõli, Kaaliumalum, Fenoksüetanool, Tsitronellool, Limonene, Bensüülalkohol, Bensüülbensoaat.

Püha Laama tooted on valmistatud peamiselt looduslikest koostisosadest, vältides karmide kemikaalide või sünteetiliste ainete kasutamist. Võimaluse korral kasutatakse pakendamiseks jätkusuutlikke materjale. Tootmise käigus tekib vähem kui 1% raiskamist ja kõiki jäätmeid kasutatakse kütusena või veiste söödana, seega on süsinikujalajälg erakordselt madal! Tootmiseks kasutatavad toorained pärinevad peamiselt Keralas ja ülejäänud India kohalikelt põllumajandustootjatelt, tuginedes enam kui seitsme aastakümne jooksul kindlatele suhetele põllumeestega. Ettevõte töötab krediidi keelustamise põhimõttel, mis tähendab, et kõigile põllumajandustootjatele ja toorainetarnijatele makstakse kohe palka. Tehas maksab töötajatele õiglast palka ja põllumeestele õiglasi hindu.

Title

Go to Top