fbpx

Holy Lama Ayurveda massaaziõli 100ml

8.90 

Laos

Toote spetsifikatsioonid
Suurus: 100ml

Laos

Tootekood: YN69 Kategooria:

Kirjeldus

Holy Lama Naturals Ayurveda massaažiõli rosmariini, basiiliku ja eukalüptiga pakub mõnusat lõõgastust oma ainulaadsete õlide segudest. Seda saab kasutada massaažiks kui ka igapäevase kehaõlina.

Massaažiõli jaoks välja valitud eeterlike õlide segud aitavad keha, vaimu ja hinge rahustada ning lõdvestada. Rosmariin, basiilik ja eukalüpti lõhn annavad teile mõnusa, lõõgastava ja rahuliku olemise.

Püha Laama tooted on valmistatud peamiselt looduslikest koostisosadest, vältides karmide kemikaalide või sünteetiliste ainete kasutamist. Võimaluse korral kasutatakse pakendamiseks jätkusuutlikke materjale. Tootmise käigus tekib vähem kui 1% raiskamist ja kõiki jäätmeid kasutatakse kütusena või veiste söödana, seega on süsinikujalajälg erakordselt madal! Tootmiseks kasutatavad toorained pärinevad peamiselt Keralas ja ülejäänud India kohalikelt põllumajandustootjatelt, tuginedes enam kui seitsme aastakümne jooksul kindlatele suhetele põllumeestega. Ettevõte töötab krediidi keelustamise põhimõttel, mis tähendab, et kõigile põllumajandustootjatele ja toorainetarnijatele makstakse kohe palka. Tehas maksab töötajatele õiglast palka ja põllumeestele õiglasi hindu.

Koostisosad
INCI: Helianthus Annuuse seemneõli, Sesamum Indicumi seemneõli, Cocos Nucifera õli, Prunus Amygdalus Dulcise õli, Simmondsia Chinensis seemneõli, tokoferool, Lavandula Angustifolia õli, Rosmarinus officinalise leheõli, Eucalyptus Globulus Pipulaõli, Ocimum Linalool, Eugenol.

Title

Go to Top