fbpx

Holy Lama Aloe vera geel 250g

11.90 

Laos

Toote spetsifikatsioonid
Kaal: 250g

Laos

Tootekood: YN78 Kategooria:

Kirjeldus

Holy Lama Naturals Aloe vera geel taastab ja niisutab teie keha suurepäraselt. Toode on värskendava ja jahutava jasmiiniõie lõhnaga. Aloe veral on looduslikud ravivad omadused. Hellitage ennast selle mõnusa loodustootega kasvõi igapäevaselt!

Koostisosad
INCI: Aloe barbedensis lehemahl, Aqua, Carbomer, Amp 95 (2 amino 2 metüül 1 propanool), tokoferool, Jasmine officinale õli.

Püha Laama tooted on valmistatud peamiselt looduslikest koostisosadest, vältides karmide kemikaalide või sünteetiliste ainete kasutamist. Võimaluse korral kasutatakse pakendamiseks jätkusuutlikke materjale. Tootmise käigus tekib vähem kui 1% raiskamist ja kõiki jäätmeid kasutatakse kütusena või veiste söödana, seega on süsinikujalajälg erakordselt madal! Tootmiseks kasutatavad toorained pärinevad peamiselt Keralas ja ülejäänud India kohalikelt põllumajandustootjatelt, tuginedes enam kui seitsme aastakümne jooksul kindlatele suhetele põllumeestega. Ettevõte töötab krediidi keelustamise põhimõttel, mis tähendab, et kõigile põllumajandustootjatele ja toorainetarnijatele makstakse kohe palka. Tehas maksab töötajatele õiglast palka ja põllumeestele õiglasi hindu.

Title

Go to Top